Servis značky Fuxtec a Náhradní díly

Milcha s. r. o. jako výhradní dovozce strojů značky Fuxtec® provádí také odborné služby, ke kterým patří i zajištění profesionálního servisu veškerých nakoupených produktů této značky, v obchodech www.fuxtec.cz a www.milcha.cz. Stroje opravíme jak v rámci záruky, tak samozřejmě i po skončení záruční lhůty. Technici vyškolení přímo v centrále Fuxtec v Německu, Vám odborně opraví nebo seřídí vše co bude třeba. Samozřejmostí jsou také profesionální rady z oblastí kompletace, spuštění i servisu těchto strojů.

Náhradní díly

Dostupné jsou také náhradní díly na všechny produkty Fuxtec. V případě potřeby náhradního dílu nás prosím kontaktujte. Můžete také využít kontaktního formuláře, který naleznete ZDE

Adresa autorizovaného servisu FUXTEC® pro ČR i SR

Nádražní 906, 264 01 Sedlčany, tel: +420 773 033 119

Závady v rámci záruky

V případě že v záruční době objevíte závadu produktu FUXTEC® objednaného přes eshop www.fuxtec.cz, nebo www.milcha.cz, stačí produkt pouze zabalit a ostatní nechte na nás! Pozor: platné pro závady uznané v rámci záruky a pouze pro Českou republiku.

Jak tedy postupovat (kdo platí náklady)?

1) kontaktujte nás na emailové adrese info@fuxtec.cz a popište závadu – domluvíme vše potřebné.
2) zabalte poškozený produkt (příprava zásilky pro přepravní společnost).
3) poté zajistíme a uhradíme převoz po celé ČR z adresy objednávky do autorizovaného servisu FUXTEC.
4) odborný technik posoudí zda jde o poškození v rámci záruky. Pak samozřejmě za opravu neplatíte.
5) závadu v rámci záruky odstraníme a stroj Vám ZDARMA zašleme zpět na Vaši adresu.

V případě, že technik neuzná závadu jako záruční, ale zboží je stále v záruce, pak platíte pouze opravu, (náhradní díl) a přepravu k Vám. Převoz do autorizovaného servisu FUXTEC máte zdarma po celé ČR. Tyto skutečnosti s Vámi budeme konzultovat předem – telefonicky, nebo emailem.

V případě nákupu na Slovensko je samozřejmostí dodržení všech zákonných záručních povinností obchodníka vůči spotřebiteli. Doprava zdarma v rámci reklamace je však platná pouze pro Českou republiku.

Ve Vašem emailu prosím uveďte, že máte o tuto službu zájem, ze strany technické podpory není nabízena automaticky. Produkty firmy FUXTEC® jsou vyrobeny tak, aby poruch bylo co nejméně. I když jsou to jen stroje a stát se to může. Procento závad (poruch) je velmi malé, můžeme si tedy dovolit výše uvedené zvýhodnění. (potvrzeno i ze zkušeností a statistik výrobce).

Všechny výrobky FUXTEC® jsou dodávány s českým návodem k použití. Každý návod obsahuje i prohlášení o shodě. Poctivým prostudováním návodu dříve než se strojem začnete pracovat – snížíte riziko úrazů a zajistíte tak správné zacházení se strojem. Ten Vám pak bude prokazovat dobré služby po dlouhá léta.

Máte-li jakýkoli technický dotaz (správné nastavení stroje, případně dotaz jak odstranit drobnou závadu atd.), neváhejte se na nás obrátit. Zákaznická linka: +420 773 033 119

Tato stránka je nedílnou součástí obchodních podmínek. Odkaz nalezente ZDE.

V eshopu www.milcha.cz využíváme soubory cookies za účelem zlepšení poskytovaných služeb, pro více informací o této technologii klikněte SEM. Přečtěte si také zásady ochrany osobních údajů, včetně podrobností o Vašich právech a totožnosti správce, v souvislosti s ochrannou osobních dat. Zásady jsou jsou dostupné ZDE.