Proč nakoupit právě u nás?

Obchodem se zabýváme již řadu let. Fima Milcha s.r.o. působí v oblasti obchodu již od roku 2002. Za tuto dobu jsme získali řadu důležitých  zkušeností. Naše práce nás baví i naplňuje a pevně věříme, že to poznáte v celém procesu Vašeho nákupu.

 Kamenná prodejna, vlastní sklad a expedice. Zboží prodáváme nejenom na internetu, ale také v kamenné prodejně. Pokud váháte, můžete si zboží vyzvednout osobně, seznámit se sním i s námi. Zboží nepřeposíláme, vždy jsme před prodejem jeho vlastníkem. Pokud je zboží skladem, znamená to, že je opravdu v našich skladech. Expedice zboží probíhá přímo od nás a nastavili jsme řadu kontrolních kroků, aby v případě problému, vždy bylo jasné, kde se stala chyba.

Záruční i pozáruční servis. Jako Váš prodejce bereme za samozřejmost, zajistit servis, jak v případě záruky, tak i po záruce. Servis některých značek probíhá přímo u nás. U jiných zajistíme servis nebo výměnu zboží u našeho dodavatele. V případě značky FUXTEC jehož jsme dovozcem, zajišťujeme také dopravu do našeho servisu, viz zde.

Autorizovaný prodejce, výhradní dovozce. Jak je již popsáno v tomto článku, jsme výhradním dovozcem originální značky produktů FUXTEC ®, pro českou i slovenskou republiku. Zde Vám proto vždy zajistíme nejlepší cenu a zákaznický servis. Tyto výrobky je možné nakoupit přímo zde, nebo a specializovaném eshopu, vytvořeném pro tuto značku. U dalších značkových výrobků v našich skladech, si můžete být jisti, že nepochází z šedých dovozů. Vždy nakupujeme ORIGINÁL od oficiálních dovozců pro český trh. Naši pracovníci jsou proškoleni v centrálách těchto dodavatelů. Vždy existují osobní vazby na obchodní zástupce nebo majitele.

Řešíme zákaznické požadavky. Naši programátoři pro nás vyvinuli vlastní software, který zajišťuje, že je zákazník pravidelně informován o řešení a dění v rámci jeho požadavku. Požadavek je zadán do našeho systému, stejně jako jeho další kroky což pokračuje až do jeho úplného vyřešení. Není možné, aby se na něco, nebo na někoho opomnělo, nebo aby požadavek zapadnu v doručené poště. Běžné zákaznické dotazy, se snažíme vyřizovat v co nejkratší možné době a není výjimkou, zákaznická online podpora v pozdních hodinách, o víkendech, či o svátcích.

Doprava po ČR zdarma. Dobře víme, že zákazníci tuto službu vidí velmi rádi. Nastavili jsme proto poměrně nízkou hranici pro dopravu po ČR zdarma. Při nákupu nad 1500,- u nás tedy dopravu neřešte. Nikdy neúčtujeme ani dobírkovné, nebo balné. V případě různých možností platby, se také cena nemění. Více zde.

Rychlé odeslání zboží. S naším dopravcem vedeme smluvní vztah o každodenním odvozu. Zboží tedy expedujeme, každý pracovní den cca. do 11.00. Díky našim propracovaným systémům, je celková expedice zboží velmi rychlá. Zákaznická data nikam nepřepisujeme a vše probíhá pouze v několika málo krocích. Velmi rychle víme, že se dostala platba na náš účet, proto i v případě této platební možnosti, proces nijak nezdržujeme.

Zabezpečený eshop, nákup z každého zařízení. Náš eshop je responzivní a automaticky se upravuje dle přístroje zákazníka. Nakupujete na zabezpečené doméně s protokolem HTTPS, který umožňuje zabezpečenou komunikaci v počítačové síti. Osobní data a objednávky, jsou u nás jako v trezoru. Pro online platby využíváme moderní platební bránu GoPay. Díky zabezpečenému přenosu dat a podpoře technologie 3D Secure zajišťuje tato brána maximální ochranu platícím zákazníkům.